Manchester City gra dalej w Carabao Cup

Podopieczni Guardioli bez kłopotów awansowali do kolejnej rundy Carabao Cup. Pokonali Fulham 2:0.

Pierwsze minuty meczu w Manchesterze to wyraźna przewaga gospodarzy, która została udokumentowana golem w 19 minucie. Piłkę na jedenastym metrze otrzymał Brahim Diaz ta rykoszetem odbiła się od nogi Mitrovićia i wylądowała w bramce graczy z Londynu. Mimo ogromnej przewagi Manchesteru do przerwy nie wpadło więcej bramek.

Po zmianie stron obraz gry zupełnie się nie zmienił w 65. minucie. Z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował ponownie Diaz. Mimo iż City miało jeszcze kilka okazji, to nie potrafili ich wykorzystać.