Man City – Man Utd transmisja. Gdzie oglądać finał Pucharu Anglii? (03.06.2023)

Cosmin Iftode / Shutterstock.com

Wielki finał Pucharu Anglii na Stadionie Wembley w Londynie to wydarzenie, na które wszyscy czekali. Dziś, 3 czerwca 2023 roku o 16:00, Manchester City i Manchester United powalczą o tytuł. Transmisję na żywo można śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Man City – Man Utd: Gdzie oglądać?

Mecz Manchesteru City z Manchesterem United na żywo będzie dostępny na Eleven Sports 1. Dla tych, którzy preferują oglądanie online, są dostępne takie platformy jak Canal+online, Player.pl i WP Pilot. Darmowe transmisje oferują również STS TV i Fortuna TV.

Transmisja TV: Eleven Sports 1

Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV

Transmisja online: WP Pilot, Canal+online, Player.pl

Man City – Man Utd transmisja za darmo

Fortuna TV umożliwia śledzenie meczu za darmo, po spełnieniu określonych warunków, takich jak rejestracja i złożenie depozytu. Dodatkowo, nowi użytkownicy otrzymują bonus do 630 zł. Serwis dostępny jest zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Podobnie jest z STS TV, który oferuje darmową transmisję po zarejestrowaniu się, złożeniu depozytu i postawieniu zakładu. Nowi klienci mogą liczyć na bonus do 1660 zł. Z serwisu można korzystać na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Man City – Man Utd transmisja online

Platforma streamingowa Canal+online oferuje za 59 zł miesięcznie pakiet Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium. Użytkownicy mogą korzystać z dwóch strumieni jednocześnie na jednym koncie, a serwis dostępny jest na wielu urządzeniach, od komputerów po Smart TV.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

Serwis WP Pilot proponuje pakiet “Eleven” za 13,99 zł, dając dostęp do transmisji na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory. Strona internetowa i aplikacja serwisu są łatwo dostępne i proste w obsłudze.

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

Telewizja internetowa Player.pl pozwala na oglądanie transmisji jednocześnie na 2 urządzeniach. Za 74 zł użytkownicy otrzymują dostęp do pakietu “Canal+ z Eleven” i do filmów i seriali Playera. Dostępny na wielu platformach, od komputerów po konsole do gier, Player.pl jest atrakcyjną opcją dla wielu użytkowników.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której mecz?

Mecz Man City – Man Utd rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 16:00.

Gdzie oglądać na żywo w TV?

Spotkanie Man City – Man Utd będzie dostępne w tv na kanale Eleven Sports 1.

Gdzie obejrzeć mecz w internecie?

Transmisję internetową ze spotkania Man City – Man Utd udostępnią platformy Canal+online, WP Pilot, Player.pl, Fortuna TV i STS TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x