W ostatnim spotkaniu siódmej kolejki Premier League West Bromwich Albion podejmowało u siebie Everton Liverpool. Goście z Merseyside przegrywali już 2:00, ale duet Deulofeu – Lukaku zapewnił im trzy punkty.

Obie drużyny spisują się w tym sezonie co najwyżej przeciętnie i przed tym meczem dzielił ich zaledwie punkt. Wynik otworzył Przed przerwą Saido Berahino. W54. minucie Dawson podwyższył na 2:0, ale kibice WBA jeszcze nie umilkli, a już zostali uciszeni przez Romelu Lukaku. Everton wrócił do gry i na kwadrans przed końcem Belg dograł piłkę do Arouny Kone, który wyrównał. W samej końcówce Gerard Deulofeu podał do Lukaku, a “man of the match” dzisiejszego spotkania umieścił piłkę w siatce po raz trzeci.

West Bromwich Albion 2:3 (1:0) Everton Liverpool