Małecki: Ambicja nie pozwala nam być zadowolonymi z ostatnich wyników

fot. twitter.com/legiawarszawa

– Piast Gliwice jest w nieco innym położeniu niż Lech Poznań i Cracovia, które w meczu z nami szukały jakiegoś impulsu. Piast jest stabilny, nieźle funkcjonuje i osiąga dobre wyniki, więc zmiany się nie spodziewamy, ale jesteśmy czujni i gotowi na taką ewentualność – mówił Przemysław Małecki, asystent trenera Czesława Michniewicza przed spotkaniem z Piastem Gliwice.

Główny szkoleniowiec Wojskowych został ukarany czerwoną kartką podczas starcia z Cracovią. Legia Warszawa odwołała się od tej kary, lecz decyzja zostanie ogłoszona dopiero w środę.

– Nadal czekamy na decyzję w sprawie czerwonej kartki dla trenera Czesława Michniewicza, pojawi się prawdopodobnie w środę około godziny 15:00. Natomiast nie ma to wpływu na nasz plan pracy, który sobie założyliśmy. Każdy w sztabie wie, co ma robić i nic się nie zmienia. Przygotowujemy się do meczu jak przed każdym innym – skomentował Małecki.

Odniósł się również do ostatnich niekorzystnych wyników klubu z Łazienkowskiej. Zapewnił również, że zespół jest skoncentrowany na tym, aby wrócić do wygrywania.

Sportowa złość i mobilizacja pojawia się u każdego z nas. Wiemy, jakim jesteśmy klubem i jaki cel jest przed nami. Nasza ambicja nie pozwala nam być zadowolonymi z ostatnich wyników. Staramy się oczywiście spoglądać na to na chłodno, szukamy pozytywów, dokonujemy analizy i czekamy z niecierpliwością na kolejny mecz, który chcemy wygrać – przyznał.

– Skuteczność jest jednym z elementów, który musimy poprawić. W meczu z Lechem Poznań sytuacji bramkowych mieliśmy trochę mniej, ale w spotkaniu z Cracovią było ich standardowo dużo, lecz zabrakło skuteczności. Podzieliliśmy te dwa dni przygotowań. W poniedziałek skupiliśmy się na motoryce i regeneracji zawodników, którzy grali w większym wymiarze czasowym i przeprowadziliśmy trening wyrównawczy dla tych, którzy grali mniej. Wtorek jest już bezpośrednim przygotowaniem meczowym. Przedstawimy zawodnikom analizę po meczu z Cracovią i strategię gry na spotkanie z Piastem, zarówno na boisku, jak i w teorii podczas klasycznej odprawy – ocenił asystent Michniewicza.

Źródło: legia.com / Legia Warszawa


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *