www.foot01.com

foot01.com

Chelsea odrzuciła trzecią ofertę Barcelony za Williana, w wysokości 60 milionów euro. Katalończycy zabierają się za to o transfer innego Brazylijczyka. 

Do wczorajszego dnia, głównym kandydatem do wzmocnienia FC Barcelony był William, który zdaniem Mundo Deprotivo miał na dniach przenieść się do Hiszpanii i zająć jedno z miejsc dla zawodników spoza UE.

No właśnie… tylko do wczorajszego dnia, ponieważ zdaniem angielskiej prasy, Chelsea odrzuciła kolejną ofertę Barcelony, a co ważniejsze, sama Blaugrana porzuciła plany ściągnięcia do siebie Williana, a zabrała się za operacje pt. Malcom.

Piłkarz Bordeaux jeszcze wczoraj wieczorem był w drodze na testy w siedzibie AS Roma, a na lotnisku w Rzymie czekały na niego tłumy kibiców. Teraz, według hiszpańskich dziennikarzy, znajduje się w prywatnym samolocie prosto do Barcelony. Duma Katalonii, w ostatnim  momencie wkroczyła do gry o Brazylijczyka oferując  klubowi z Francji około 4o mln euro za 20-latka.

Jak podaje Gerard Moreno oraz “Catalunya Radio”. Piłkarz za kilka godzin zjawi się w Barcelonie, gdzie jego transfer zostanie dopięty na ostatni guzik…

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.