Malarz przedłużył kontrakt z Legią

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po długim okresie niepewności związanej z przyszłością Arkadiusza Malarza, kibice Legii mogą odetchnąć z ulgą. Golkiper przedłużył kontrakt z Wojskowymi.

Na początku roku pojawiły się spekulacje dotyczące zainteresowania ze strony CSKA Moskwa golkiperem Legii, Arkadiuszem Malarzem. Był to powód do zmartwień dla kibiców Legii, bowiem bramkarz jest ostoją drużyny i jego strata poważnie zaszkodziłaby warszawskiej drużynie w walce o trofeum mistrza Polski.

Jak się ostatecznie okazało, doniesienia te były wyssane z palca, a bramkarz nie zamierzał zmieniać barw. Dzisiaj Malarz doszedł do porozumienia z władzami klubu i przedłużył umowę z Legią Warszawa do 30 czerwca 2019 roku.

Kiedy mieliśmy trudny czas, Arek jako kapitan pokazał cechy przywódcze i mobilizował drużynę. Nowy kontrakt to nie tylko nagroda, ale też dowód zaufania. Wierzymy, że Arek pomoże nam w decydującej części sezonu, a swoim olbrzymim doświadczeniem będzie dzielił się z młodszymi kolegami, dla których jest wzorem i autorytetem – powiedział szkoleniowiec Legii, Romeo Jozak.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.