Mahir Emreli nie chce już grać dla Legii. Zabraknie go na zgrupowaniu

Emreli

Zdjęcie: twitter.com/LegiaWarszawa

Mahir Emreli pragnie rozwiązania umowy z Legią Warszawa. Zawodnik prawdopodobnie nie stawi się na czwartkowy samolot, którym klub poleci na zgrupowanie do Dubaju.

Powodem chęci zakończenia współpracy między piłkarzem a klubem są wydarzenia, które miały miejsce po przegranym spotkaniu z Wisłą Płock. Mowa tu o wtargnięciu do klubowego autokaru grupy osób, która zaatakowała zawodników. Jednym z poszkodowanych był właśnie reprezentant Azerbejdżanu.

Powyższa sytuacja sprawiła, że Emreli nie widzi kontynuowania swojej kariery przy Łazienkowskiej. Chce on rozwiązać kontrakt z klubem.

Pojawiły się już pierwsze działania w tej sprawie. Azer wynajął prawnika, a do Legii zostało wysłane pismo o rozpoczęciu procedur nad rozwiązaniem kontraktu z winy klubu.Sytuacja ta zanosi raczej koniec przygody Azera przy Łazienkowskiej. Jeśli wygra on spór z klubem, zmieni on barwy jeszcze zimą.

Sam zawodnik nie będzie prawdopodobnie wchodził już w próby integracji z zespołem, o będzie świadczył jego brak na zgrupowaniu w Dubaju.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.