Magiera: Chcemy cieszyć się grą

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Mimo wysokiego wyniku to był trudny mecz. Włożyliśmy w niego dużo wysiłku i znów pokazaliśmy charakter. To był jeden z trudniejszych meczów jaki graliśmy ostatnio w lidze. – powiedział trener Legii Warszawa po wygranym 5:1 meczu z Piastem Gliwice.

W każdym meczu chcemy się rozwijać i grać swoje. Prowadziliśmy 2:0 i trudno się dziwić, że Piast się otworzył. Nie mieli nic do stracenia musiał atakować. Szukali swoich szans. Grali ofiarnie, ale odgryzali się. Moi obrońcy nie raz rzucali się by obronić strzały. Jednak pojawiły się okazje do wyprowadzenia kontry. Dużo pracowaliśmy, rotowaliśmy w naszych szeregach, zmienialiśmy pozycje, aby zgubić krycie. Rzadko zdarza się, by na wyjeździe zdobyć pięć goli. Podtrzymaliśmy dobrą passę. Zagraliśmy skutecznie i tak chcemy grać, do tego cieszyć się grą. – dodał szkoleniowiec legionistów.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.