Maciej Rybus zakończył przygodę z Lokomotivem Moskwa! Czas na powrót do Polski?

Maciej Rybus

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Lokomotiv Moskwa przekazał, że Maciej Rybus wraz z końcem swojego obecnego kontraktu nie będzie już jego zawodnikiem.

Wojna na Ukrainie stała się powodem masowych odejść zawodników z rosyjskich klubów. Skorzystali na tym nasi rodacy, ale także zawodnicy innych narodowości. Jednak dla nie jednego zawodnika było to też problemem. Takim przypadkiem był Maciej Rybus. Polskie media błyskawicznie nałożyły na niego presję i naciskały na jego odejście. 32-latek musiał zmierzyć się z nie lada problemem, gdyż jego żona jest Rosjanką, a dzieci chodziły do tamtejszych szkół. Wcale niełatwą kwestią okazało się także porozumienie z klubem.

Historia Macieja Rybusa kończy się happy endem, bo z dniem dzisiejszym klub wydał komunikat, że Polak nie będzie jego zawodnikiem w przyszłym sezonie. Jednocześnie to bardzo trudna sytuacja dla jego rodziny, bo będzie musiała się błyskawicznie przystosować do życia w zupełnie innym otoczeniu.

Logicznym rozwiązaniem dla 66-krotnego reprezentanta naszego kraju wydaje się powrót do ojczyzny. To właśnie tutaj najłatwiej będzie mu poukładać życie na nowo. Poza tym nie możemy zapomnieć, że defensor ma już 32 lata i raczej bliżej mu do zakończenia kariery.

Jak widzimy, sytuacja jest dość dynamiczna i trudno przewidywać następne kroki piłkarza. Jeśli wybierze on grę w Polsce, to automatycznie najprawdopodobniejszą opcją stanie się Legia Warszawa. “Rybka” w jej barwach rozegrał 135 meczów i to właśnie ze stołecznego klubu wyruszał za granicę.

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Polska – Walia. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Polski – kurs 1.80 (Fortuna)
  • Remis – kurs 3.35 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Walii – kurs 4.80 (Betclic)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV Bet

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.