Maciej Rybus o wylosowaniu Rosji: Myślę, że to kadra jak najbardziej do ogrania

Maciej Rybus

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W wywiadzie dla “Sportowych Faktów” Maciej Rybus, piłkarz Lokomotiwu Moskwa skomentował wylosowanie reprezentacji Rosji, jako naszego pierwszego barażowego rywala.

– Praktycznie wszyscy zawodnicy z reprezentacji grają w lidze rosyjskiej, także znam ich bardzo dobrze. Czy to mocna drużyna? Widziałem ich ostatni mecz z Chorwacją. Bronili się całym zespołem, ale warunki były trudne, to był typowy mecz “na wodzie”. Ale myślę, że to kadra jak najbardziej do ogrania – powiedział nasz reprezentant.

– Mocną stroną wydawał się napastnik Artiom Dziuba, którego teraz nie ma w kadrze ze względu na konflikt z trenerem. To reprezentacja bardziej skupiona na pracy zespołowej. Rosjanie nie mają takich indywidualności, jak Robert Lewandowski czy Piotr Zieliński w naszej drużynie – mówił o nielicznych walorach Rosji.

– Mnie Rosja kojarzy się bardzo dobrze, gram tutaj już dziewiąty rok, ale to prawda: ostatnio naszej kadrze nie szło na rosyjskiej ziemi. Przegrywaliśmy na mundialu w 2018 roku i na Euro 2020. Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i tym razem się uda – dodał defensor Lokomotiwu Moskwa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.