Łukasz Fabiański gotowy na inaugurację Premier League

Łukasz Fabiański / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Menedżer West Ham United, Manuel Pellegrini przyznał na czwartkowej konferencji, że wszyscy zawodnicy oprócz Marka Noble’a będą gotowi do sobotniego starcia z Manchesterem City.

Jeszcze wczoraj występ Łukasza Fabiańskiego stał pod znakiem zapytania, ponieważ golkiper doznał urazu pachwiny w trakcie rozgrzewki przed towarzyską potyczką z Herthą Berlin. 34-letni reprezentant Polski od nowego sezonu będzie miał nowego konkurenta, którym został Roberto Jimenez Gago (poprzednio Espanyol Barcelona). Bowiem z “Młotami” pożegnał się Hiszpan Adrian, który będzie zmiennikiem Alissona w FC Liverpool. – Kontuzjowany jest Mark Noble. Pozostali piłkarze nie mają  problemów, będą do mojej dyspozycji i są w dobrej formie – potwierdził Manuel Pellegrini.

Łukasz Fabiański został wybrany zawodnikiem sezonu w angielskiej ekstraklasie, otrzymał również wyróżnienie za interwencję sezonu oraz najlepszy transfer do angielskiego zespołu. Polak wystąpił we wszystkich 38 meczach Premier League.

Inauguracja nowych rozgrywek Premier League odbędzie się już jutro. Podopieczni Jurgena Kloppa, FC Liverpool podejmie na Anfield Road Norwich City.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *