

Lucas Hernández na badaniach w szpitalu
O problemach kadrowych w Atletico Madryt nie ma mowy, jednak na dzisiejszy mecz z Eibarem, Diego Simeone ma do dyspozycji 15 zawodników z pierwszej drużyny.
Kolejnym zawodnikiem, który opuści mecz z Eibarem jest Lucas Hernández, który w piątek wieczorem narzekał na ból brzucha. Piłkarz został przewieziony do szpitala, gdzie przejdzie badania. Podejrzewa się, że Francuz może mieć zapalenie wyrostka robaczkowego.
Lucas miał wystąpić od pierwszej minuty w spotkaniu 4. kolejki La Liga Santander, dając tym samym szansę na odpoczynek Diego Godinowi.
źródło: Marca
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać









Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli









Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































