LOTTO Ekstraklasie: Arka nadal bez zwycięstwa nad Termalicą

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Nieciecza to bez dwóch zdań nie jest rywal, z którym Arka lubi grać. Na dziesięć gier “Arkowcy” wygrali tylko raz( w pierwszej lidze). W Ekstraklasie nadal nie potrafią ograć “Słoni”. Tym razem padł wynik remisowy 1:1. Wszystkie gole padały w pierwszej połowie. Wynik spotkania w trzeciej minucie otworzył Roman Gergel, a do remisu za sprawą rzutu karnego doprowadził Mateusz Szwoch.

14.10.2017 |13 kolejka LOTTO Ekstraklasy|  Stadion w  Niecieczy frekwencja: 2155

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1:1 Arka Gdynia (1:1)
3’ Roman Gergel | 39’ Mateusz Szwoch

Skład Termalici:  82.Mucha, 17.Seliga, 4.Keckes(46’ Maksimenko), 77.Putiwcew, 16.Miković, 28.Piątek, 5.Jovanović, 7.Gergel, 10.Stefanik(81’ Wróbel), 20.Pawłowski(76’ Misak), 18.Śpiączka

Skład Arki Gdynia: 1.Steinbors, 33.Zbozień, 29.Marcjanik, 28.Helstrup, 17.Marciniak, 14.Nalepa, 4.Sołdeki, 10.Szwoch, 24.Kun, 11.Siemaszko(79’ Juardo), 13.Piesio

Żółte kartki: 63’ Milković | 65’ Sołdeki, 85’ Marciniak

Czerwone kartki: – | –

Sędzia główny: Mariusz Złotek