

Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków odzyskała licencję
Podczas wtorkowego posiedzenia komisji ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowiono odwiesić licencję dla Wisły Kraków na grę w Lotto Ekstraklasie.
"Biała Gwiazda" po kilku tygodniach niepewności z pewnością dokończy obecne rozgrywki ligowe. W pierwszym spotkaniu w nowym roku, podopieczni Macieja Stolarczyka spotkają się z Górnikiem Zabrze. Ponadto zawodnicy wyjadą na kilkudniowy obóz przygotowawczy za granicę.
-
AktualnościKontuzje Yeremi Pino i Nico Williamsa po meczu Hiszpania - Urugwaj. Obaj mają szansę ponownie zagrać na MŚ 2026Nowacki / 28 czerwca 2026, 17:31
-


AktualnościPhilipp Lahm żąda zmian w reprezentacji Niemiec: "Kimmich do środka pola"Nowacki / 28 czerwca 2026, 17:26
-


AktualnościFernando Muslera przeprasza Urugwaj po porażce z Hiszpanią i odpadnięciu z MŚ 2026Nowacki / 28 czerwca 2026, 17:07
-


AktualnościJordania - Argentyna oceny zawodników po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:57
-

AktualnościAlgieria - Austria oceny piłkarzy po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:54
-

AktualnościStatystyki z meczu Jordania - Argentyna. Pełna analiza spotkania (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:52





































