LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław przedłużył umowę z bramkarzem!
Mariusz Pawełek, bramkarz Śląska Wrocław, musi bacznie obserwować Dominika Budzyńskiego. Klub z województwa dolnośląskiego przedłużył kontrakt z młodym goalkeeperem o dwa lata!
24- letni bramkarz do „Wojskowych” przybył w 2016 roku. W aktualnym sezonie ligowym dane mu było dwukrotnie bronić dostępu do bramki swojego zespołu. Jan Urban i jego sztab szkoleniowy jak na razie dużo bardziej cenią usługi Mariusza Pawełka.
Zawodnik urodzony w Lubartowie, w swojej karierze najwięcej grał szczególnie na niższych szczeblach (Miedź Legnica, Radomiak Radom). W jego CV możemy znaleźć występy w Danii – Viborg (zespół rezerw).
Źródło: oficjalna strona Śląska Wrocław/własne
-

AktualnościScaloni przed dylematem napastnika: Martínez czy Álvarez przed meczem z AustriąNowacki / 19 czerwca 2026, 14:07
-


AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-


AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-

AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49




































