LM: Roma remisuje na Etihad Stadium!

W jednym z ciekawszych dzisiejszych spotkań 2 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów AS Roma zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Manchesterem City na Etihad Stadium 1:1. Gole w tym meczu zdobyli Sergio Aguero z rzutu karnego i Francesco Totti. Debiut w rozgrywkach Ligi Mistrzów zaliczył polski bramkarz, były zawodnik Górnika Zabrze – Łukasz Skorupski.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla gości z Rzymu. Już w 4 minucie meczu sędzia zarządził rzut karny dla “The Citizens”, który pewnie wykorzystał argentyńczyk Sergio Aguero – 1:0 dla Manchesteru City. W 23 minucie Roma doprowadziła do wyrównania za sprawą swojego kapitana Francesco Tottiego. Włoski napastnik “Wilków” popisał się wspaniałą podcinką i piłka wylądowała w siatce – 1:1.

W drugiej połowie obie drużyny zacięcie walczyły, żeby objąć prowadzenie w meczu jednak wysiłki obu drużyn spełzły na niczym. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Manchester City – Roma (1:1) – 30.09.2014 (20:45)
4′ S.Aguero (1:0) (k.)
23′ F.Totti (1:1)