LM: Martinez uratował punkt drużynie Porto!

We wczorajszym spotkaniu 2 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Szachtar Donieck zremisował z FC Porto 2:2. Mimo tego że Szachtar prowadził do 89 minuty 2:0 po golach Alexa i Adriano goście z Portugalii zdołali odrobić straty i podczas ostatnich 5 minut doprowadzili do remisu. Bohaterem ekipy z Estadio do Dragao został Jackson Martinez, który strzelił dla Porto dwie bramki na wagę remisu. Wszystkie domowe mecze Szachtara w LM rozgrywane są na Arenie we Lwowie, ze względu na sytuację jaka panuje na Ukrainie.

W drugim meczu grupy H BATE Borysów pokonało Athletic Bilbao 2:1. Więcej informacji o tym meczu znajdziecie tutaj: http://pilkarskiswiat.com/lm-cenna-wygrana-bate/.

Szachtar Donieck – Porto (2:2) – 30.09.2014 (20:45)
52′ T.Alex (1:0)
85′ L.Adriano (2:0)
89′ J.Martinez (2:1)
90+4′ J.Martinez (2:2)