Liverpool zainteresowany kapitanem AZ Alkmaar!
To już więcej niż pewne, że latem z Anfield pożegna się Gini Wijnaldum. W związku z tym, włodarze Liverpoolu muszą sprowadzić kogoś na miejsce Holendra. "AS" informuje, że następcą Holendra ma być.. inny Holender, Teun Koopmeiners z AZ Alkmaar.
Jak informuje "AS", Liverpool FC jest na najlepszej drodze aby sprowadzić latem Teuna Koopmeinersa z AZ Alkmaar. Angielski zespół po fiasku negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu z Ginim Wijnaldumem, musi znaleźć jego następcę.
Jednak pozyskanie kapitana holenderskiego klubu może nie być takie proste. Chrapkę na pomocnika mają również Sevilla i AS Roma. Zawodnik, który był łączony wcześniej z Leeds United, ma kosztować 17 milionów funtów, co wydaje się być promocją.
Teun Koopmeiners w tym sezonie ma naprawdę imponujące liczby. W 28 spotkaniach Eredivisie strzelił 15 goli i zaliczył 5 asyst. 23-latek jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników środka pola ligi holenderskiej, eksperci porównują go nawet do Toniego Kroosa z Realu Madryt.
Wydaje się, że kapitan AZ Alkmaar jest idealnym kandydatem do gry w barwach Mistrzów Anglii. Wszechstronny, bramkostrzelny i do tego nie rozbije banku FSG. Jeśli "The Reds" chcą sprowadzić Koopmeinersa, powinni się pośpieszyć, bo wydaje się, że latem kilka klubów stoczy bitwę o reprezentanta Holandii U-21.
Źródło: tbrfootball.com
-

AktualnościGuardiola: „Jeśli nie wierzycie w odwrócenie z Realem Madryt, zostańcie w domu”Nowacki / 16 marca 2026, 17:26
-


AktualnościArne Slot po remisie 1:1 z Tottenhamem: "Normalne, że kibice wygwizdują zespół"Nowacki / 16 marca 2026, 16:49
-


AktualnościJoan Laporta po reelekcji: priorytety Barcelony do 2031, współpraca z Yuste i otwarte drzwi dla MessiegoNowacki / 16 marca 2026, 16:02
-


AktualnościPedro Neto w kręgu zainteresowań Barcelony - uniwersalny skrzydłowy ChelseaNowacki / 13 marca 2026, 17:43
-

AktualnościSemenyo i Guardiola nagrodzeni w Premier League za luty. Solanke z bramką miesiąca za "skorpiona"Nowacki / 13 marca 2026, 16:55
-

AktualnościBorussia Dortmund rozstaje się z Niklasem Süle i Salihem Özcanem - kontrakty nie będą przedłużaneNowacki / 13 marca 2026, 16:22































