Liverpool chce zakontraktować piłkarza Chelsea
Szkoleniowiec Liverpoolu włączył się do walki o zakontraktowanie skrzydłowego Chelsea, Calluma Hudsona-Odoiego.
Jurgen Klopp na konferencji prasowej przyznał, że jest zainteresowany sprowadzeniem Calluma w styczniowym okienku transferowym. 20-latek nie pojawił się na boisku Premier League podczas zwycięskiego spotkania Chelsea 3-0 z Tottenhamem. W trwającym sezonie młody Anglik rozegrał zaledwie dwa spotkania w barwach The Blues. Jednym z nich było zwycięstwo odniesione w Superpucharze nad Villarreal, a drugie w Premier League wygrane 3:0 z Aston Villą.
Ofensywny piłkarz był bliski dołączenia do Borussi Dortmund, gdzie miał spędzić sezon na wypożyczeniu, ale Thomas Tuchel nie był zadowolony z takiego przebiegu sytuacji, więc zablokował transakcję.
"Calcio Mercato" informuje, że Liverpool chce przeprowadzić transfer od lokalnego rywala, ponieważ Klopp widzi ogromny potencjał drzemiący w 20-latku. Skrzydłowy ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ nie jest w stanie zagwarantować sobie miejsca w wyjściowej jedenastce ekipy z Londynu.
-
AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 16:59
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 14:17
-


AktualnościOceny po spotkaniu Chicago Fire - Charlotte FC. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 5:57
-


AktualnościChicago Fire - Charlotte FC pomeczowa analiza. Statystyki i szczegóły gry (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 5:20
-

AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Inter Miami - Columbus Crew (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 4:53
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Inter Miami - Columbus Crew. Pełna analiza spotkania (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 4:27
































