Ligue 1: PSG rozbija Auxerre przed mundialem, nadal nie doznali porażki w lidze

Sergio Ramos

psg.fr

Paris St-Germain utrzymało pięciopunktową przewagę nad Lens w Ligue 1 po niedzielnym zwycięstwie (5:0) z Auxerre w ostatnim meczu przed przerwą na mistrzostwa świata.

Mistrzowie Francji jeszcze w pierwszej odsłonie oddali jeden celny strzał, co było ich najniższym wynikiem w meczu ligowym od maja 2021 roku. Wygrana PSG była trzynastą w sezonie, przy zaledwie dwóch remisach w piętnastu kolejkach. Natomiast Auxerre kończy rundę jesienną na miejscu spadkowym, a po przerwie na mundial podejmie AS Monaco.