Ligue 1: Pierwsze zwycięstwo Stade Rennes, Montpellier nie sprostało faworytowi

staderennais.com

W sobotnie popołudnie Stade Rennes wywalczyło zwycięstwo u siebie z Montpellier HSC (2:1) w ramach drugiej serii gier Ligue 1. Gola samobójczego w pierwszej połowie zdobył Anthony Le Tallec, a na domiar złego tuż przed przerwą czerwoną kartkę ujrzał Florent Mollet. Drużyna gości miała swoje okazje, by wyrównać, ale Stade Rennes kontrolowało wydarzenia na boisku i podwyższało rezultat na (2:0) za sprawą Eduardo Camavingi. Honorową bramkę dla Montpellier strzelił Gaetan Laborde. Z dorobkiem czterech “oczek” jest liderem Ligue 1.