Liga Narodów siatkarzy: Brazylia – Polska. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online

Tomislav Pinter / Shutterstock.com


W środę o godz. 16:00 do rywalizacji w Lidze Narodów siatkarzy staną reprezentacje Brazylii i Polski. Kibice siatkówki mogą śledzić transmisję z tego wydarzenia na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. Dostępna będzie również darmowa transmisja w serwisach legalnych bukmacherów.

Liga Narodów siatkarzy. Brazylia – Polska (22.06.2022): Gdzie oglądać?

Dzisiejsze starcie pomiędzy Brazylią i Polską można oglądać na żywo na kanałach telewizyjnych TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Każda z tych stacji dostępna jest w internecie – kanały z grupy TVP są oferowane za darmo na platformie sport.tvp.pl, a Polsat Sport należy wykupić na platformie Polsat Box Go. Dodatkowo kibice mogą oglądać darmowy stream w serwisach bukmacherskich STS TV oraz Fortuna TV.

Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, Superbet TV

Transmisja online: Sport.tvp.pl, Polsat Box Go

Brazylia – Polska transmisja online i stream za darmo

Aby obejrzeć transmisję za darmo z meczu Brazylia – Polska należy skorzystać z oferty jednego z bukmacherów internetowych. Stream online z dzisiejszego spotkania Ligi Narodów siatkarzy dostępny jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej bukmacherów STS oraz Fortuna.

Użytkownicy, którzy zarejestrują konto klikając podane poniżej linki otrzymają od wskazanych firm bukmacherskich pakiety z bonusami powitalnymi. STS udostępnia paczkę z bonusami o wartości 1640 zł, a Fortuna na łączną sumę 2720 zł. Po zarejestrowaniu się na wskazanych serwisach bukmacherskich można uruchomić stream w wybranym przez siebie urządzeniu.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Brazylia – Polska mecz za darmo w TVP

Telewizja Polska, która pokaże dzisiejszy mecz Brazylia – Polska na żywo oferuje dla użytkowników dostęp do transmisji poprzez serwis internetowy sport.tvp.pl oraz aplikację TVP Sport, która dostępna jest na wybrane urządzenia mobilne i telewizory. Z transmisji oferowanej przez TVP mogą korzystać wyłącznie użytkownicy przebywający na terytorium Polski.

Brazylia – Polska transmisja na żywo w internecie

Transmisję z dzisiejszego spotkania Ligi Narodów siatkarzy oferuje w internecie również platforma Polsat Box Go. Aby obejrzeć transmisję na wskazanej platformie streamingowej należy opłacić subskrypcję. Miesięczny abonament obejmujący dostęp do pakietu z kanałami Polsatu Sport oferowany jest za 40 zł.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.