Liga Mistrzów: Robert Lewandowski zrównał się z Raulem, Bayern w 1/8 finału

fcbayern.com

W meczu czwartej kolejki Ligi Mistrzów, Bayern Monachium pokonał na Allianz Arenie RB Salzburg (3:1) i awansował do 1/8 finału.

Ekipa Hansiego Flicka z kompletem punktów przystępowała do dzisiejszego spotkania. Niepokoić może ostatnia wpadka z Werderem Brema, gdy remisowali (1:1). Do przerwy Bawarczycy prowadzili 1:0 po trafieniu Roberta Lewandowskiego, który tym samym zrównał się w klasyfikacji strzelców Champions League z Raulem (obaj po 71 goli). Po zmianie stron gole dla gospodarzy dołożyli – samobójczy Maximilian Wober oraz Leroy Sane. Austriaków stać było dziś na honorową bramkę w 73. minucie autorstwa Mergima Berishy.