Liga Mistrzów: Club Brugge wygrywa z Bayerem Leverkusen

Twitter: @bayer04_en

“Blauw-Zwart” wygrali w meczu 1. kolejki grupy B Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Abakar Sylla.

Podopieczni Carla Hoefkensa okazali się lepsi od Bayeru Leverkusen, wygrywając 1:0. Dużą rolę w zwycięstwie belgijskiej drużyny odegrał bramkarz, Simon Mignolet, który niejednokrotnie świetnie zachowywał się w bramce swojego zespołu. Jedyna bramka padła w 42. minucie spotkania, kiedy to po dobrym dośrodkowaniu Andreasa Skov Olsena piłka spadła na głowę Abakara Sylii, a ten umieścił ją w siatce. Gola dla gości zdobył w drugiej połowie Patrick Schick, jednak został on anulowany. Sędzia po interwencji VAR dopatrzył się pozycji spalonej.