Liczna delegacja kibiców Milanu w Weronie. Ultrasi ostrzegają

Giroud

zdjęcie: https://twitter.com/acmilan

AC Milan stoi przed wielką szansą, aby jeszcze bardziej przybliżyć się do upragnionego mistrzostwa Włoch. Kibice “Rossonerich” w licznej grupie przyjechali do Werony, aby wspierać swoich piłkarzy.

Fanatycy mediolańskiego klubu podobnie jak w ostatnim meczu z Lazio wybierają się na wyjazd w bardzo dużej grupie. Pomimo tego, że Hellas Verona przyznała kibicom przyjezdnym około 2600 wejściówek, jak donoszą media – na stadionie może być aż 16 tysięcy fanów “Rossonerich”. Mając na uwadze fakt, iż Stadio Marcantonio Bentegodi może pomieścić 30 tysięcy widzów, ponad połowa będzie dopingować gości.

W związku z tym ultrasi Hellasu przestrzegają swoich rywali, aby ci, którzy będą rozlokowani na sektorach gospodarzy nie nosili szalików, flag i nie świętowali zdobycia bramki przez Milan, gdyż może to wywołać negatywną reakcję miejscowych.

Burmistrz Werony Federico Sboarina nazwał decyzję o nieograniczeniu sprzedaży biletów dla osób spoza miasta “niezbyt inteligentną”.

Jakby tego było mało, tego wieczoru na Arena di Verona odbędzie się koncert piosenkarza Zucchero. Na ulicach pojawi się dodatkowa policja. Ruch drogowy zostanie zamknięty dla pojazdów prywatnych nienależących do mieszkańców.

Początek spotkania już o 20:45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.