

Lewandowski miał zapytanie z Chin
Głośno było w ostatnich tygodniach o transferze Carlosa Teveza do ligi chińskiej, dzięki czemu stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem na świecie. Okazuje się jednak, że była jeszcze osoba, która mogła przebić zarobki Argentyńczyka.
Mowa o nikim innym, jak o Robercie Lewandowskim. Jego agent - Cezary Kucharski potwierdził iż była oferta dla polskiego napastnika z Chin, dzięki której zarabiałby jeszcze więcej niż Tevez (przynajmniej 40 milionów euro rocznie), a sama kwota transferu mogłaby wynieść bagatela 250 milionów euro!
"Dzwonił do mnie agent zajmujący się ściąganiem gwiazd do chińskiej ligi. Nie padła nazwa klubu, poruszyliśmy tylko kwestię możliwości finansowych. Gdyby "Lewy" zdecydował się na przejście do Chin już teraz, mógłby liczyć na pensję wyższą niż otrzymał Carlos Tevez, byłoby to grubo ponad 40 milionów euro rocznie -". - powiedział dla portalu SportoweFakty WP.
-
AktualnościWielki powrót do kadry! Znamy marcowe powołania
Michał Szewczyk / 14 marca 2025, 0:25
-
AktualnościLKE: Legia również w ćwierćfinale! Marc Gual bohaterem Warszawy (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 23:41
-
AktualnościLKE: Awans Jagiellonii po męczarniach. Abramowicz bohaterem (WIDEO)
Karolina Kurek / 13 marca 2025, 20:42
-
BundesligaOficjalnie: Fani Bayernu Monachium mogą odetchnąć z ulgą, Joshua Kimmich przedłuża kontrakt! (Wideo)
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 16:42
-
AktualnościOficjalnie: Leszek Ojrzyński trenerem Zagłębia
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 15:59
-
La LigaHansi Flick za wszelką cenę chce zatrzymać pomocnika. Nowa umowa już niebawem?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:54