Lewandowski: Mam nadzieję, że będziemy mogli grać razem z Messim

Christian Bertrand / Shutterstock.com

Robert Lewandowski we wtorek spotkał się z przedstawicielami mediów.

Doszło do tego podczas wydarzenia charytatywnego. W mediach często pojawia się temat powrotu Lionela Messiego do Barcelony. Odnośnie tego wypowiedział się sam Polak.

Dla mnie Messi zawsze będzie częścią Barçy, a jeśli wróci, to będzie coś niesamowitego, nie tylko dla kibiców, ale też zawodników. Wiemy, że jego miejsce jest tutaj, w Barcelonie. Nie wiem, co się stanie, ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy mogli grać razem, na pewno potrzebujemy tego typu piłkarzy – powiedział Lewandowski.

34-latek potwierdził również problemy zdrowotne w ostatnich tygodniach. Eksperci zauważyli jego nietypowe zachowanie podczas ostatniego meczu z Gironą.

– Zostałem uderzony w meczu z Realem, ale zawsze chcę grać. W drugiej połowie z Realem było trudno. Powinienem poprosić o zmianę. Wczoraj nie mogłem chodzić, ale starałem się grać bez problemów. Pracowaliśmy nad tym z fizjoterapeutami. To część futbolu. Zawsze staram się być gotowy dla moich kolegów. Dobre jest to, że w następnym spotkaniu będę już czuł się dobrze. Na boisku muszę grać lepiej, ale ten kopniak Militão pozostawił moje ciało w złym stanie – dodał.

Źródło: Mundo Deportivo, Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.