Lettieri: Nie oczekiwaliśmy tak dobrej gry

Gino Lettieri

Gino Lettieri / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W sobotę w hicie 17. kolejki Lotto Ekstraklasy, Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Złocisto-krwiści zanotowali trzy zwycięstwa z rzędu i nie chcą się zakończyć świetnej passy w Warszawie.

Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie wystąpi Adnan Kovacević, który jest jednym z pierwszych, od którego Gino Lettieri zaczyna ustalanie wyjściowego składu. – To prawda, że musi dokonać roszady. Na jego pozycji może wystąpić Piotr Malarczyk. Można też na środek defensywy przesunąć Bartosza Rymaniaka – mówił Gino Lettieri, który do końca nie chciał zdradzać taktyki na mecz z mistrzem Polski.

– Nie boimy się tego, że kilku zawodników rywali wróciło do zdrowia. Prawdę mówiąc, to nie oczekiwaliśmy takiej liczby punktów i tak dobrej gry. W przerwie między sezonami straciliśmy przecież wielu dobrych zawodników – dodał szkoleniowiec Korony.

– Podejdziemy do Legii Warszawa z respektem, lecz bez żadnego strachu. Mają też duże umiejętności techniczne, co widać w ofensywie – stwierdził Gino Lettieri.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.