Lettieri: Nie możemy zlekceważyć Śląska Wrocław

Gino Lettieri

Gino Lettieri / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Korona Kielce w niedzielne popołudnie spotka się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, w którym nastąpiły zmiany na trenerskim stanowisku – Tadeusza Pawłowskiego zastąpił Paweł Barylski, czyli dotychczasowy asystent.

– Ciężko powiedzieć, czy drużyna pokaże po tej zmianie nową twarz. Sądzimy jednak, że nie zmieni się, aż tak wiele, bo zespół przejął asystent poprzedniego szkoleniowca. Jesteśmy trochę zaskoczeni postawą Śląska – przyznał Gino Lettieri.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów, zwycięsko wyszli “złocisto-krwiści”, zaś szkoleniowiec przestrzega, by nie lekceważyć przeciwnika. – Mamy w głowie mecz w Kielcach z nimi, gdy wówczas grali dobrą piłkę. W tej drużynie jest spory potencjał. Grają tam dobrzy piłkarze. W ostatnich meczach mieli też sporo pecha, więc nie możemy ich lekceważyć – mówi 51-latek.

– Chcemy zdobyć jak najwięcej punktów w dwóch ostatnich meczach. Ubiegły tydzień pokazał, że będzie o nie bardzo trudno. Prawdopodobnie nie dokonamy wielu zmian. Wyklarowała się pewna grupa, zobaczymy jak to będzie wyglądało, ale jest szansa na jedną – dwie zmiany  – stwierdził Gino Lettieri.

źródło: korona-kielce.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.