L’Équipe: Neymar dzisiaj podpisze nowy kontrakt z PSG

Neymar

Twitter @neymarjr

Wszystko wskazuje na to, że telenowela związana z kontraktem Neymara lada chwila dobiegnie końca. Francuski dziennik “L’Équipe” twierdzi, iż 29-latek przedłuży dzisiaj umowę z Paris-Saint Germain.

Taki przebieg spraw prognozowany był od tygodni. W mediach jednak co rusz pojawiały się pewne spekulacje, jakoby Neymar chciał wrócić do Barcelony. Brazylijczyk ponoć miał ochotę ponownie zawitać na Camp Nou, by znów grać u boku Leo Messiego.

Neymar podpisze z PSG czteroletnią umowę, na mocy której za jeden sezon gry otrzyma niebagatelną kwotę 30 milionów euro. Istnieć w niej ma zapis o ogromnym bonusie dla zawodnika w przypadku wygrania Ligi Mistrzów.

Obecny kontrakt gwiazdora kończy swój bieg 30 czerwca 2022 roku, więc przedłużenie go wymagało pośpiechu. Nieszablonowy skrzydłowy do PSG trafił latem 2017 roku za rekordową w historii futbolu kwotę 222 milionów euro. Jego głównym celem jest oczywiście osiągnięcie z Paryżanami triumfu w Champions League. Neymar parafowaniem nowej umowy da znak, że będzie o to zaciekle walczył.

Źródło: L’Équipe


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *