Leo Messi wspiera Aguero. „Będę tęsknił za Tobą na boisku”.

Aguero

twitter: aguerosergiokun

Dzisiaj na konferencji prasowej Sergio Aguero oznajmił, że odwiesza buty na kołek. Wiadomość ta zasmuciła cały piłkarski świat, w tym przyjaciela 33-latka, Leo Messiego. Argentyńczyk napisał poruszający list dla swojego kompana z reprezentacji.

Sergio Aguero zakończył piłkarską karierę w środę, wszystko przez swoje problemy zdrowotne; wykryto u niego arytmię serca. Napastnik Barcelony spotkał się z wielkim współczuciem wśród kibiców oraz swoich najbliższych. Na Instagramie wpis zamieścił Leo Messi. Obaj przez wiele lat wspólnie dzielili szatnię reprezentacji Argentyny, z którą wygrali m.in. ostatnią edycję Copa America.

Mieliśmy praktycznie całą wspólną karierę, Kun… Przeżyliśmy różne chwile, te wspaniałe, jak i niezbyt udane, ale dzięki im wszystkim połączyliśmy się i zaprzyjaźniliśmy. I nadal będziemy żyć razem poza boiskiem. Od wielkiej wielkiej radości w Copa America, przez wszystkie Twoje osiągnięcia w Anglii… Boli mnie, gdy widzę, że musisz przestać robić to, co kochasz najbardziej. Oczywiście pozostaniesz szczęśliwy, ponieważ jesteś osobą, która emanuje szczęściem. Ludzie, którzy Cię kochają, nadal będą z Tobą. Teraz w Twoim życiu zaczyna się nowy etap i jestem pewien, że przeżyjesz go z wielkim uśmiechem. Życzę Ci wszystkiego najlepszego na tym nowym etapie! Kocham Cię bardzo, mój przyjacielu. Będę tęsknił za tobą na boisku, będę tęsknił za naszym czasem w drużynie narodowej – napisał Messi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.