

Leicester zaklepuje transfer pomocnika
Pomocnik reprezentacji Nigerii Wilfred Ndidi ma zostać nowym zawodnikiem Leicester City kilka dni po rozpoczęciu zimowego okienka transferowego za kwotę mogącą wynieść 15 milionów funtów, poinformowało Sky Sports.
20-latek będzie jeszcze potrzebował zezwolenia na pracę, jednak wszystko wskazuje na to, że wszystkie inne szczegóły umowy zostały już uzgodnione.
Zespół Ndidiego, belgijskie Genk pokonało we wtorek Gent 2:0, a po spotkaniu młody zawodnik potwierdził w rozmowie z mediami, że był to jego ostatni występ dla klubu z Cristal Arena. Również koledzy z drużyny Nigeryjczyka życzyli mu powodzenia w nowym klubie na portalach społecznościowych.
Leon Bailey napisał na Snapchacie: ,,Powodzenia w Leicester City bracie, spotkamy się ponownie". Natomiast Omar Colley dodał post na Instagramie z podpisem: ,,Powodzenia dla Ndidiego w Leicester, będzie nam Ciebie brakować"
Czy objawi nam się nowy N'Golo Kante?
https://www.instagram.com/p/BOieaHBDL7X/?taken-by=ocolley15
Źródło: www.skysports.com
-
AktualnościWielki powrót do kadry! Znamy marcowe powołania
Michał Szewczyk / 14 marca 2025, 0:25
-
AktualnościLKE: Legia również w ćwierćfinale! Marc Gual bohaterem Warszawy (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 23:41
-
AktualnościLKE: Awans Jagiellonii po męczarniach. Abramowicz bohaterem (WIDEO)
Karolina Kurek / 13 marca 2025, 20:42
-
AktualnościOficjalnie: Leszek Ojrzyński trenerem Zagłębia
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 15:59
-
La LigaHansi Flick za wszelką cenę chce zatrzymać pomocnika. Nowa umowa już niebawem?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:54
-
La LigaArsenal zmierzy się z FC Barceloną o gwiazdę Newcastle?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:05