Legia Warszawa zremisowała po dublecie Macieja Rosołka

Roso

Legia Warszawa w pierwszym meczu sparingowym w tureckim Belek zremisowała z azerskim Sabail FK (2:2). Obie bramki dla Wojskowych zdobył Maciej Rosołek.

W piątej minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Gustavo do siatki trafił Franca. Chwilę po przerwie wyrównał Maciej Rosołek, któremu asystował Bartosz Slisz. Potem okazję miał Carlitos, lecz trafił w słupek.

W 83. minucie legioniści stracili gola po rzucie karnym, który zagraniem ręką sprowokował Yuri Ribeiro. Ostatni akcent należał do Legii. W 90. minucie centrę Jakuba Jędrusika na bramkę zamienił głową Rosołek.

Kosta Runjaić będzie przyglądać się testowanemu Koreańczykowi i jak podaje “TVP Sport” mowa o Lee Jin-hyunie. W środę warszawianie zmierzą się z węgierskim Mezokovesd Zsory (godz. 15:00).

Legia Warszawa – Sabail FK 2:2 (0:1)
Maciej Rosołek 48′, 90′  – Franca 5′, Mirabdulla Abbasov 83′ (k)

Skład Legii w I połowie: Tobiasz – Rose, Augustyniak, Jędrzejczyk – Wszołek Sokołowski, Strzałek, Kapustka, Baku – Muci, Pich

Skład Legii w II połowie: Hładun – Ribeiro, Kharatin, Nawrocki – Johansson, Josue (Jędrasik 84′), Rejczyk (Kisiel 77′), Slisz, Mladenović – Rosołek, Carlitos

Żółte kartki: Yuri Ribeiro – Qurbanli

Czerwona kartka: Josue