Legia Warszawa zagięła parol na Bośniaka

Instagram

Zdaniem Bośniackiego serwisu “Sportsport.ba”, Legia Warszawa w letnim okienku transferowym sięgnie po Asmira Suljicia. W zeszłym roku 27-latek był bliski występów w Wiśle Kraków.

Na początku lutego ubiegłego roku “Biała Gwiazda” związała się z Asmirem Suljiciem. Umowa miała wejść w życie na początku lipca, jednak jeszcze w czerwcu został rozwiązana za porozumieniem stron. Jakie były powody? – Zgłosił chorobę, twierdził, że z jej powodu nie jest w stanie uczestniczyć w zajęciach. Wisła oczywiście wysłała piłkarza na badania, ale te nie wykazały niczego niepokojącego – mówiąc wprost, Suljić okazał się w pełni zdrowy. Do tego dochodziły dość dziwne zachowania, gdy zawodnikowi nie pasował np. sprzęt, jaki został przygotowany dla niego gdy zjawił się w klubie – czytamy na łamach “Gazety Krakowskiej”. Rundę wiosenną Asmir Suljić spędził w rezerwach Videotonu, przez co stracił pół roku. Gdy zawodnik pojawił się w Krakowie z Wisły został zwolniony Joan Carillo. Obaj znali się ze wspólnej pracy.

Asmir Suljić w sezonie 2018/2019 występował w Olimpiji Lublana, dla której rozegrał 30 meczów, strzelając cztery bramki i notując dwanaście asyst. Jego umowa ze słoweńskim klubie wygasa 20 czerwca 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi