Legia Warszawa traci wielki talent. Rejczyk wybrał Śląsk Wrocław
Legia Warszawa straciła kolejnego utalentowanego zawodnika. Filip Rejczyk zdecydował, że nie podpisze nowej umowy. 18-latek najprawdopodobniej zamieni stolicę Polski na Wrocław i dołączy do drużyny Jacka Magiery.
Pochodzący ze Stalowej Woli zawodnik w wieku 18 lat zadebiutował w pierwszej drużynie Legii. W lipcu ubiegłego roku wchodząc na boisko w meczu z ŁKS-em. Przez cały sezon uzbierał jednak raptem 64 minut. Gdyby Rejczyk otrzymywał więcej minut, to jego kontrakt zostałby automatycznie przedłużony o kolejny rok. Dyrektor sportowy Legii nie dał rady również przekonać wychowanka akademii do podpisania nowej umowy na lepszych warunkach i Rejczyk za kilkanaście dni stanie się wolnym zawodnikiem.
Według Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl Rejczyk jest dogadany ze Śląskiem Wrocław. Osobą, która przekonała 18-latka do przejścia do wicemistrza Polski jest Jacek Magiera, który bardzo zabiegał o tego zawodnika. Śląsk Wrocław jest najbardziej aktywnym klubem na rynku transferowym w PKO BP Ekstraklasie. Do "Trójkolorowych" dołączyli już: Tomas Loska, Serafin Szota i Simon Schierack.
-

AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-

AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04




































