Legia Warszawa traci wielki talent. Rejczyk wybrał Śląsk Wrocław

Legia Warszawa, oprawa kibiców, kibice, Welcome to the jungle

Fot. Mateusz Czarnecki

Legia Warszawa straciła kolejnego utalentowanego zawodnika. Filip Rejczyk zdecydował, że nie podpisze nowej umowy. 18-latek najprawdopodobniej zamieni stolicę Polski na Wrocław i dołączy do drużyny Jacka Magiery. 

Pochodzący ze Stalowej Woli zawodnik w wieku 18 lat zadebiutował w pierwszej drużynie Legii. W lipcu ubiegłego roku wchodząc na boisko w meczu z ŁKS-em. Przez cały sezon uzbierał jednak raptem 64 minut. Gdyby Rejczyk otrzymywał więcej minut, to jego kontrakt zostałby automatycznie przedłużony o kolejny rok. Dyrektor sportowy Legii nie dał rady również przekonać wychowanka akademii do podpisania nowej umowy na lepszych warunkach i Rejczyk za kilkanaście dni stanie się wolnym zawodnikiem.

Według Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl Rejczyk jest dogadany ze Śląskiem Wrocław. Osobą, która przekonała 18-latka do przejścia do wicemistrza Polski jest Jacek Magiera, który bardzo zabiegał o tego zawodnika. Śląsk Wrocław jest najbardziej aktywnym klubem na rynku transferowym w PKO BP Ekstraklasie. Do “Trójkolorowych” dołączyli już: Tomas Loska, Serafin Szota i Simon Schierack.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.