Legia Warszawa odrzuciła ofertę CSKA za Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak podaje Adam Dawidziuk z legia.net, Legia Warszawa odrzuciła odrzuciła ofertę CSKA Moskwa za Sebastiana Szymańskiego.

Mistrz Polski, po tym jak odpadł z europejskich pucharów potrzebuje pieniędzy, aby spiąć budżet. Według Adama Dawidziuka zespół z Łazienkowskiej 3 jest otwarty na dalsze rozmowy. Przypomnijmy, że okno transferowe w Polsce zamyka się w piątek o północy.

Kilka dni temu rosyjskie jak i polskie media obiegła informacja, że dojdzie do najwyższego transferu w historii Lotto Ekstraklasy i CSKA Moskwa za utalentowanego pomocnika zapłaci 7 mln euro. Dotychczas najwięcej zapłacono za Jana Bednarka z Lecha Poznań, który trafił do FC Southampton za 6,5 mln euro. – Są inni chętni, ale sam gracz chce przejść do CSKA – powiedział David Mannaseh, agent Szymańskiego

W obecnym sezonie we wszystkich rozgrywkach Sebastian Szymański rozegrał dziewięć meczów, lecz jeszcze nie zanotował ani bramki ani asysty. 19-latek został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski przed mundialem w Rosji, lecz ostatecznie nie pojechał na MŚ. OD nowego selekcjonera biało-czerwonych na razie nie otrzymał powołania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi