Legia Warszawa kończy zgrupowanie w Dubaju. “Jesteśmy myślami przy meczu z Podbeskidziem”

Artur Jędrzejczyk / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa w czwartek zakończy zgrupowanie w Dubaju sparingiem z FK Krasnodar (godz. 14:00). – Zostało jeszcze trochę czasu, ale już powolutku myślami jesteśmy przy meczu z Podbeskidziem – mówi Artur Jędrzejczyk.

Dzisiejsze zajęcia trwały krócej niż standardowo. “Legioniści kilkanaście minut grali w dziadka, po czym sztab ogłosił im, że mają parę chwil dla siebie. Część zawodników poświęciła go na fizjoterapię, część z kolei zdecydowała się uderzać na bramkę” – podano. W środę zaś zajęcia były przeznaczone dla obrońców.

Ćwiczymy wszelkie zachowania w obronie. Nowy trener Alessio de Petrillo chce nam sprzedać trochę wiedzy i nad tym ciągle pracujemy. Trener ma fajne wnioski i wskazówki i ich się uczymy. Dziś rano trenują tylko obrońcy, po południu zajęcia będą mieć gracze ofensywni – powiedział Jędrzejczyk.

Wspólny trening z obrońcami bardzo pomaga. Jesteśmy ze sobą, podpowiadamy sobie, myślę, że przyniesie to efekty i już to widzimy. Lubię zimę i jazdę na sankach. Także fajnie będzie wrócić, ale z drugiej strony tu są takie warunki atmosferyczne, że trudno będzie wracać. Inne drużyny polskie trenują na mrozie, my mamy lepszą sytuację. Zostało jeszcze trochę czasu, ale już powolutku myślami jesteśmy przy meczu z Podbeskidziem – podsumował.

źródło: legia.com /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *