Lech Poznań zainteresowany piłkarzem z ligi tureckiej

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Altin Zeqiri znalazł się na celowniku Lecha Poznań – informuje WP Sportowe Fakty. Jakie jest jednak prawdopodobieństwo transferu?

Lech Poznań nie chce powtórzyć błędów z zeszłego sezonu i pragnie włączyć się w walkę o mistrzostwo Polski. Włodarze wiedzą, że w związku z tym muszą wzmocnić skład. Takim oto sposobem zainteresowali się Altinem Zeqiri z Rizesporu.

Kosowianin występuje w Super Lig od roku. Wcześniej występował z kolei w lidze fińskiej. Jego główną pozycją jest lewy atak, ale może grać także po prawej stronie. Jak wiadomo, Kolejorz miał problem ze skrzydłowymi.

 O tymże transferze pierwszy poinformował Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty. Według Transfermarkt zawodnik wyceniany jest na 1,5 milionów euro. Według dziennikarza jego obecny pracodawca rozpatrzy oferty zaczynające się od 2,5 miliona euro. Czy w związku z tym transakcja ta może wypalić?

– Czy to oznacza, że transfer jest niemożliwy do przeprowadzenia? Zapewne nie, bo wiadomo jak to jest: ktoś coś może dorzucić, ktoś może też trochę zejść z ceny. Oczywiście, Zaqiri to nie jedyna opcja rozpatrywana przez Lecha – czytamy.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.