Lech Poznań o zdrowiu Mikaela Ishaka: Na szczęście, wykluczyło poważniejszy uraz
Lech Poznań poinformował, że badania Mikaela Ishaka nie wykazały żadnego poważniejszego urazu.
Szwedzki napastnik wytrwał na boisku z Górnikiem Zabrze (1:1) do 38. minuty, kiedy poczuł ból w mięśniu. Strach kibiców w kontekście zdrowia Ishaka był poważny, ale Kolejorz uspokaja.
- Na szczęście, wykluczyło poważniejszy uraz. Mika będzie pracował pod okiem naszych fizjoterapeutów i po przerwie na kadrę powinien być gotowy do gry - mówi profesor Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Kolejorza.
- Ma już zielone światło na treningi indywidualne na boisku. W trakcie tej wrześniowej przerwy, jeśli wszystko będzie w porządku, ma już także wrócić do treningów z resztą drużyny - dodano.
Kolejorz zajmuje dziesiąte miejsce po 7. kolejce PKO Ekstraklasy, choć rozegrał do tej pory pięć meczów. Po przerwie na kadrę zmierzy się w derbach Poznania z Wartą przy Bułgarskiej.
Badanie, jakie przeprowadzono u Mikaela Ishaka po sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze nie wykazało żadnego poważniejszego urazu. Kapitan Lecha powinien być gotowy do gry po przerwie reprezentacyjnej.
Szczegóły ⬇️https://t.co/CfIwToZEde
— Lech Poznań (@LechPoznan) September 5, 2023
źródło: lechpoznan.pl /
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55









































