Lech Poznań – Djurgarden: Gdzie oglądać? Transmisja za darmo (09.03.2023)

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W czwartkowym spotkaniu ⅛ finału Ligi Konferencji Europy rywalizować będą Lech Poznań i Djurgarden. Pierwszy mecz tych drużyn rozpocznie się o godzinie 21:00 w Poznaniu na Stadionie Miejskim, a transmisję na żywo udostępni jedna z platform streamingowych. Już teraz zobacz gdzie oglądać dzisiejsze starcie.

Lech Poznań – Djurgarden: Gdzie oglądać?

Transmisja z dzisiejszego meczu Lecha Poznań z Djurgarden będzie dostępna w tv i internecie. Mecz można obejrzeć za pośrednictw platform streamingowych Viaplay oraz Sport.tvp.pl, a także na kanale telewizyjnym TVP Sport.

Transmisja TV: Viaplay (tylko na telewizorach Smart TV), TVP Sport

Transmisja online: Viaplay, Sport.tvp.pl

Lech Poznań – Djurgarden transmisja online i stream za darmo

Transmisję z meczu Lech Poznań – Djurgarden można oglądać bez opłat na platformie jest streamingowej Telewizji Polskiej, która dostępna jest na komputery, smartfony, telewizory Smart TV i urządzenia streamingowe. Osoby, które chcą obejrzeć mecz na ekranie komputera mogą skorzystać ze strony sport tvp.pl, a na pozostałe urządzenia udostępniana jest aplikacja TVP Sport.

Mecze za darmo z wybranych rozgrywek udostępniane są również na platformie Fortuna TV. W przypadku rozgrywek Ligi Europy i Ligi Konferencji nie są oferowane transmisje, jednak każdy mecz tych rozgrywek można typować live. Na platformie Fortuna TV dostępne są natomiast mecze z wielu innych rozgrywek, takich jak m.in. liga hiszpańska, włoska, francuska oraz niemiecka.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.pl

Lech Poznań – Djurgarden transmisja na żywo w internecie

Dostęp do transmisji Lech Poznań – Djurgarden oferuje platforma streamingowa Viaplay. Aby oglądać dzisiejszy mecz Ligi Konferencji na tym serwisie konieczne jest wykupienie dostępu do pakietu “Total”. Po aktywowaniu subskrypcji transmisję Lech Poznań – Djurgarden można włączyć na komputerze, w smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV, urządzeniach streamingowych oraz konsolach do gier. Stream online można włączyć na stronie www oraz w aplikacji.

Pakiet ten w standardowej ofercie Viaplay dostępny jest za 55 zł miesięcznie. Dzięki specjalnej promocji dla naszych użytkowników pakiet ten można mieć już od 44 zł miesięcznie – szczegóły można sprawdzić na podanej poniżej stronie internetowej.

» Oglądaj transmisje w Viaplay

Kiedy i o której mecz?

Mecz Lech Poznań – Djurgarden rozpocznie się w czwartek 9 marca o godz. 21:00.

Gdzie oglądać na żywo w TV?

Spotkanie Lech Poznań – Djurgarden będzie dostępne w tv w aplikacji Viaplay oraz na kanale TVP Sport.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Transmisja online z dzisiejszego spotkania Lech Poznań – Djurgarden będzie dostępna w serwisie Viaplay, a także na stronie sport.tvp.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x