Lecce – Inter Mediolan (25.02) – transmisja, gdzie oglądać?

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

W niedzielę o godzinie 18:00, odbędzie się mecz pomiędzy Lecce a Interem Mediolan. Spotkanie to, rozgrywane na Stadio Via del Mare w 23. kolejce włoskiej Serie A będzie można obejrzeć w tv i online. Szczegóły dotyczące transmisji meczu prezentujemy poniżej.

Gdzie oglądać mecz Lecce – Inter Mediolan?

Zaplanowany na niedzielę mecz pomiędzy Lecce a Interem Mediolan będzie dostępny na żywo w telewizji Eleven Sports 2, a także na platformach takich jak WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go oraz w bezpłatnych serwisach Fortuna TV i STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Lecce – Inter Mediolan – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z pojedynku Lecce kontra Inter Mediolan można oglądać w Fortuna TV . Warunkiem skorzystania z tej opcji jest zarejestrowanie konta, dokonanie wpłaty środków pieniężnych oraz postawienie zakładu. Dla nowych klientów Fortuna oferuje pakiet bonusów o wartości 330 zł. Dostęp do transmisji jest możliwy zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje mobilne na urządzeniach z systemem Android i iOS

Serwis STS TV również oferuje możliwość oglądania meczu za darmo dla zarejestrowanych użytkowników, którzy wpłacą środki na konto i postawią zakład. STS dla nowych klientów przygotował pakiet startowy o wartości 1660 zł, co stanowi atrakcyjną zachętę do rejestracji konta. Transmisja dostępna jest na różnych urządzeniach, zarówno na stronie www, jak i w aplikacji.

Lecce – Inter Mediolan – transmisja online (serwisy streamingowe)

Osoby zainteresowane oglądaniem meczu Lecce – Inter Mediolan w serwisie WP Pilot muszą zarejestrować konto i wykupić dostęp do pakietu “Eleven”, który jest oferowany w cenie 14,99 zł za 30 dni. W WP Pilot jest możliwość śledzenia wydarzenia zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje dostępne na większość urządzeń mobilnych oraz smart TV.

Kolejną opcją dla chętnych do śledzenia meczu na żywo jest platforma Canal+online, gdzie dostępny jest pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium za 20 zł. Aby skorzystać z oferty, konieczne jest wykupienie na początek podstawowego pakietu “Canal+”, który można rozszerzyć o kanały Eleven i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach z wykorzystaniem strony www i aplikacji.

Platforma Polsat Box Go również zapewnia dostęp do transmisji meczu Lecce – Inter Mediolan. Aby korzystać z serwisu, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, dostępny za 40 złotych na 30 dni. W pakiecie znajduje się wiele kanałów sportowych w tym m.in. Eleven Sports, Transmisja oferowana przez Polsat Box Go dostępna jest zarówno przez stronę www, jak i w aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x