LE: Pierwszy komplet punktów Fiorentiny w tym sezonie!

Fiorentina z pierwszym kompletem punktów w nowym sezonie! Drużyna prowadzona przez Vincenzo Montelli’ego w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Europejskiej podejmowała na własnym stadionie ekipę Guingamp.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (0:1) a pierwszą bramkę dla gospodarzy w 34 minucie zdobył Vargas.Na pewno wielki wkład w zwycięstwo Fiorentiny miał zawodnik gości Diallo, który w 38 minucie otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę osłabiając tym samym swój zespól. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Drugą bramkę dla gospodarzy w 64 minucie spotkania strzelił Cuadrado. W 88 minucie wynik spotkania na 3:0 ustalił Bernardeschi. Miejmy nadzieję, że od teraz Fiorentina zacznie również odnosić zwycięstwa w Serie A.