LE: “Koguty” zremisowały z Fiorentiną

W jednym z pierwszych meczy 1/16 finału Ligi Europejskiej sezonu 2014/15, Tottenham Hotspur zremisował przed własną publicznością na White Hart Lane z włoską Fiorentiną 1:1 i kwestia awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek wyjaśni się już za tydzień, podczas rewanżu we Florencji. Mecz rewanżowy odbędzie się 26 lutego o godzinie 19:00.

“Koguty” prowadziły już w 6 minucie po trafieniu Roberto Soldado, jednak tego prowadzenia piłkarze Spurs nie potrafili dociągnąć do przerwy. W 36 minucie gry do wyrównania doprowadził Basanta. W drugiej połowie wynik tego meczu już się nie zmienił i wszystko rozstrzygnie się w meczu rewanżowym.

Tottenham Hotspur – Fiorentina (1:1) – 19.02.2015 (21:05)
Gol 6′ R.Soldado (1:0)
Gol 36′ J.Basanta (1:1)