La Liga: Znakomity powrót Fatiego, triumf Barcelony nad Levante

Ansu Fati

FC Barcelona w kolejny tydzień będzie mogła wejść w nieco lepszych nastrojach. W niedzielę pokonała pewnie 3:0 Levante.

Katalończycy dość szybko pokazali rywalom kto będzie rządził na murawie. W ciągu kwadransa prowadzili już 2:0. Najpierw wynik otworzył Memphis Depay, potem gola dorzucił Luuk de Jong. W drugiej połowie po długiej przerwie na murawie pojawił się Ansu Fati. I utalentowany piłkarz od razu wpisał się na listę strzelców. Wyjątkowo na ławce zabrakło Ronalda Koemana za karę z meczu z Cadiz.

Dla Barcelony ta wygrana to chwila natchnienia. Ostatnie dni to były wpadki w lidze z Granadą i Cadiz, a do tego bolesna porażka z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów. Tym razem “Blaugrana” wygrywa, a w tej samej serii gier punkty tracą Atletico Madryt i Real Madryt.

26.09.2021, godz. 16:15, 7. kolejka La Liga

Barcelona – Levante 3:0 (2:0)