La Liga: Valencia nadal zwycięska

Twitter @valenciacf_en

Valencia odniosła siódme zwycięstwo z rzędu w La Liga. Tym razem “Nietoperze” pokonali 2:1 Deportivo Alavés.

Goście wyraźnie podchodzili do meczu w roli faworytów. Udokumentowali dobrą formą bramką w 34. minucie. Andreas Pereira świetnie znalazł Simonę Zazę na lewej stronie boiska, a ten zdecydował się na mocny strzał pod poprzeczkę.

W drugą część gry niespodziewanie lepiej weszli piłkarze Deportivo. Po rzucie rożnym piłkę w siatce umieścił Alexis. Valencia jednak w 65. minucie otrzymała jeszcze rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Rodrigo.

Jeszcze dzisiaj wieczorem Barcelona na wyjeździe zagra z Athletic Bilbao. Jeżeli Katalończycy przegrają, to Valencia zbliży się na punkt w tabeli.

28.10.2017, 10. kolejka La Liga, Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz), frekwencja – 18638

Deportivo Alavés – Valencia 1:2 (0:1)