La Liga: Real przegrywa z Levante i ponownie traci Edena Hazarda

Eden Hazard i Zinedine Zidane

Real Madryt szybko będzie chciał zapomnieć o tym wieczorze. “Królewscy” przegrali w Walencji z Levante 0:1. Do tego kontuzji doznał Eden Hazard.

Przyjezdni dominowali przez większość meczu i stwarzali sobie więcej okazji podbramkowych. Jednak to Levante zadało decydujący cios w tym meczu. W 82. minucie na znakomity strzał zdecydował się José Luis Morales, nie dając większych szansa Thibautowi Courtoisowi. Real przegrał, stracił prowadzenie w tabeli La Liga na rzecz Barcelony, a do tego urazu doznał Eden Hazard. W drugiej połowie wyraźnie nieczysto uderzył w piłkę przy jednej z sytuacji podbramkowych. Kulejąc opuścił murawę.

22.02.2020, godz. 21.00, Estadio Ciudad de Valencia (Valencia)