La Liga: Real Madryt pogrąża Huescę!

Real Madryt

Dziś na Estadio Alfredo Di Stéfano o 14:00 rozpoczęło się spotkanie Real Madryt – Huesca, które z resztą ”Królewscy” pewnie wygrali wynikiem 4:1.

Mecz ”na pierwszy rzut oka”, był dosyć nudny. Real od początku próbował stworzyć dobrą sytuację, lecz nie wychodziło to najlepiej. W 8 minucie Huesca miała świetną sytuację, lecz piłka przeleciała obok słupka. Następnie dogodną akcję do strzelenia gola miał Eden Hazard, lecz piłka ostatecznie wylądowała na górnej siatce. Dwa kwadranse po rozpoczęciu spotkania Sergio Ramos mocnym uderzeniem głową próbował zaskoczyć bramkarza, ale ostatecznie ten złapał pewnie ”futbolówkę”. Pięć minut przed zakończeniem pierwszej części spotkania mieliśmy pierwszą bramkę, Eden Hazard pięknym strzałem zza pola karnego pokonał golkipera gości i było już 1:0 dla “Królewskich”. W 45 minucie Lucas Vazquez posłał piłkę do Karima Benzemy, a ten pewnie pokonał bramkarza i było już 2:0!

W 2 połowie na strzelenie bramki długo nie trzeba było czekać. Francuski napastnik Realu Madryt  zagrał dokładną górną piłką do Fede Valverde, a ten mocnym uderzeniem pokonał bramkarza.  Benzema miał kolejną sytuację, ale jednak piłka posłana była za wysoko. W 74 minucie bramkę kontaktową strzeliła Huesca, po dobrym dośrodkowaniu, Ferreiro pokonał Courtoisa.
W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry padła ostatnia bramka, a jej strzelcem był ponownie Karim Benzema. Rodrygo dośrodkował do Francuza, a ten główką pokonał Andresa Fernandeza.

Sędzia w 94 minucie kończy spotkanie, Real Madryt pokonuje Huescę wynikiem 4:1.

Real Madryt 4:1 Huesca (2:0)

1:0 – Eden Hazard 40′
2:0 – Karim Benzema 45′
3:0 – Fede Valverde 54′
3:1 – David Ferreiro 74′
4:1 – Karim Benzema 90′