
La Liga reaguje po plotkach o zerwaniu kontraktów ze sponsorami: To absolutnie nieprawda
- To absolutnie nieprawda, że "DAZN" i "CVC" rozważają zerwanie kontraktów z La Liga z powodu problemów ekonomicznych i prawnych - zareagowały władzy hiszpańskiej ekstraklasy.
Finanse wciąż pozostają istotnym tematem do dyskusji w hiszpańskim futbolu, przede wszystkim ze względu na zmagania Barcelony y z przestrzeganiem zasad Finansowego Fair Play narzuconych przez La Liga.
Prezydent La Ligi, Javier Tebas często wypowiadał się o kondycji ekonomicznej Dumy Katalonii, która po letnich wzmocnieniach, to zimą nie udało się pozyskać nikogo na Camp Nou, choć na niektóre potrzebna jest mocniejsza konkurencja.
"El Espanol" donosi, że sama La Liga jest na skraju załamania finansowego, a kwestie te pojawiają się po doniesieniach, że dwóch głównych sponsorów, "DAZN" i "CVC", rozważają zerwanie kontraktów.
Tymczasem szybko pojawiła się reakcja, jednocześnie atakując "El Espanol" za brak profesjonalizmu. - To absolutnie nieprawda, że "DAZN" i "CVC" rozważają zerwanie kontraktów z La Liga z powodu problemów ekonomicznych i prawnych - stwierdzono.
- Niepokojące jest również to, że żadna osoba z "El Espanol" nie skontaktowała się z La Liga w celu skonfrontowania informacji. To połączenie braku profesjonalizmu dziennikarskiego - dodano. Kto ma rację, to okaże się wkrótce, ale z pewnością hiszpańską piłkę czekają niepokojące czasy.
Zarówno DAZN i fundusz CVC rozważają zerwanie kontraktów z Javierem Tebasem ze względu na kwestie finansowe i prawne. La Liga od razu oczywiście zaprzecza, że to prawda i informuje, że planuje wejść na drogę prawną przeciwko osobom, które to opublikowały. [@elespanolcom @LaLiga]
— BarcaInfo (@_BarcaInfo) March 8, 2023
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30