La Liga: Osasuna remisuje z Huescą na inaugurację kolejki

Na inaugurację 10. kolejki La Ligi Osasuna na własnym stadionie podejmowała Huesce. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a na listę strzelców wpisali się David Garcia oraz Sandro Ramirez.

Goście rozpoczęli to spotkanie z kopyta, bo już w 5. minucie do siatki rywali trafił Sandro Ramirez. Przez pierwszą połowę Huesca potwierdzała swoją dominację nad Osasuną, która była w cieniu. Po zmianie stron gra odwróciła się o 180. stopni! Osasuna wzięła się do pracy, zdominowała ekipę beniaminka konsekwentnie atakując. Groźne były wrzutki z lewej strony, a po jednej z nich padł gol wyrównujący. David Garcia znalazł się w odpowiednim miejscu i strzałem głową pokonał Andresa Fernandeza. Huesca na dobrą sprawę nie zrobiła wiele, aby prowadzenie obronić, nie narzuciła sporych warunków. Gospodarze znaleźli patent na nich i konsekwentnie szli po swoje. Niestety do końcowych minut nie padł już żaden gol, a obie ekipy musiały podzielić się punktami.