
La Liga: Nerwy w końcówce i podział punktów na San Mames
W spotkaniu 33. kolejki La Ligi Athletic zremisował z Realem Valladolid 2:2. Bramki w tym starciu zdobyli Jon Morcillo, Fabian Orellana, Raul Garcia i Shon Weissman.
Biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania gospodarze mogą być rozczarowani końcowym wynikiem. Athletic dość szybko objął prowadzenie po błędach w defensywie i przepięknym golu Jona Morcillo. Przez długi czas Baskowie mieli sytuację pod kontrolą, wydawało się, że pierwszy raz w tym sezonie wygrają dwa mecze z rzędu. Ta sztuka się nie udała, a wszystko przez nerwy i dość łatwe błędy w linii defensywnej.
W 70. minucie gry jeden z niższych piłkarzy na placu gry, a więc Fabian Orellana pokonał Unai'a Simona strzałem głową. Gospodarze odpowiedzieli prostymi środkami, czyli długim podaniem do Williamsa i pewnym uderzeniem Raula Garcii. Real Valladolid nie poddał się i na kilka chwil przed końcem znów doprowadzili do wyrównania. Decydującego gola zdobył napastnik gości Shon Weissman. W doliczonym czasie gry były kontrowersje z potencjalnym zagraniem ręką przez jednego z piłkarzy Athleticu. Sędzia jednak uznał, że ta była przy ciele i nakazał grę dalej.
https://twitter.com/AthleticClub/status/1387480424977469441
-
AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00
-
La LigaFC Barcelona przypieczętowała tytuł mistrza Hiszpanii! (WIDEO)
Kamil Gieroba / 16 maja 2025, 6:11
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01
-
AktualnościLa Liga: Lewy jokerem! Barcelona wzorowo nadrobiła zaległości (WIDEO)
Michał Szewczyk / 27 marca 2025, 22:58